niedziela, 11 lutego 2018

Czy NASA fałszuje zdjęcia co napędza wiarę w płaską Ziemię?

Chyba niektórzy Wykopowicze zapomnieli, że Ziemia posiada atmosferę. Dziwne, że taki mózg jak Sci-fun też o tym zapomniał. Na dodatek podtrzymuje kłamstwa NASA odnośnie wyglądu naszej planety z Księżyca. Myślę że to dobry moment, aby co niektórzy zrozumieli jak rozpoznać prawdziwy wygląd Ziemi z kosmosu. Bo niestety cała masa ludzi wierzy w fotomontaże NASA, i myśli, że Ziemia tak wygląda jak ją przedstawiają.

 Wszystko zaczęło się od słynnego zdjęcia Ziemi z Księżyca:

 Na nasze nieszczęście grafik zapomniał o atmosferze i każde kolejne zdjęcie musiało wyglądać podobnie:


 Później ktoś poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że trzeba stopniowo nanosić atmosferę:


 Z powodu kulistości Ziemi widzimy na płaskim terenie do 5 km, wyższe obiekty trochę dalej i już z poziomu ziemi widzimy jak gęstość atmosfery wybiela oddalone obiekty.


 Z samolotu ten efekt jest jeszcze bardziej widoczny:


 To jest najbardziej zbliżone zdjęcie jak powinna wyglądać Ziemia. Dodam, że ziemska atmosfera ma, aż 500 km:


 Czas na wnioski, prawdopodobnie Amerykanie nigdy nie byli na Księżycu z powodu zabójczych pasów radiacyjnych. I teraz, aby obronić te kłamstwo robią kolejne fotomontaże wyglądu Ziemi, co tworzy nowe teorie spiskowe. W tym te o płaskiej Ziemi, dlatego nie ma co się dziwić Płaskoziemcom, że doszukują się prawdy. Szczególnie po zobaczeniu takich fotomontaży:


 Jeśli kogoś ciekawi jak wygląda Ziemia z kosmosu to polecam obejrzeć zdjęcia Tytana o zbliżonej atmosferze. Ziemia jest biało-niebieską kulką w kosmosie. Kolorem i wyglądem może przypominać Uran. Nie wierzcie w te bajki, że możemy z kosmosu widzieć kontynenty i powierzchnię Ziemi, a powierzchni Venus i Tytana z powodu atmosfery już nie. Wygląd najbardziej zbliżonego Tytana:


Autor: Sarmataa z wykop.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz